Poradnik

Wywóz mebli, czyli zrób w domu miejsce na to, czego naprawdę chcesz

wywóz mebli warszawa

Zrób miejsce w mieszkaniu

Marzysz o gruntownym remoncie albo reorganizacji dotychczasowego wystroju mieszkania? Opatrzyły Ci się wieloletnie komody i półki na ścianach? Wielka szafa z lustrami oprócz tego, że mieści nadmiar rzeczy, zajmuje za dużo miejsca? Zamiast spędzać czas na rozmyślaniach o tym, co zrobić z rzeczami, które planujesz wymienić,  zleć wywóz mebli firmie, która zajmie się tym za Ciebie.

Mieszkańcy bloków zwykle wyrzucają stare meble na śmietnik. Nie ma z tym żadnego problemu, bo zapełnione wiaty śmietnikowe na osiedlach regularnie opróżniają firmy śmieciarskie. W dużych miastach zdarza się też tak, że meble, które ktoś wyrzucił w sobotni poranek, znajdują nowego właściciela jeszcze tego samego dnia. Liczba miłośników renowacji stale rośnie, a dawanie rzeczom drugiego życia to już nie tylko moda, lecz także styl życia na miarę XXI wieku.

 

Wywóz mebli – wygoda i komfort

A co z mieszkańcami domów, którzy wprawdzie mają podpisaną umowę na wywóz śmieci, ale te o większych gabarytach są odbierane tylko dwa razy w roku? Zamiast dostosowywać termin wymarzonego remontu do daty kolejnego odbioru śmieci gabarytowych, najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie wywozu mebli firmie, która zajmuje się tego typu usługami.

Gospodarze domu, którzy zamawiają wywóz mebli w Warszawie i okolicach, korzystając z usług firmy Raflen, zawsze zyskują potrójnie. Po pierwsze – pozbywają się z domu zbędnych rzeczy wtedy, kiedy chcą. Po drugie – nie muszą się martwić załadunkiem mebli, bo nasi pracownicy są gotowi do pracy, która maksymalnie ułatwia życie i oszczędza czas oraz energię naszych klientów. Po trzecie, w dodatku ważne dla coraz liczniejszego grona klientów – mogą być spokojni o utylizację mebli zgodnie z obowiązującymi normami i bez szkody dla środowiska naturalnego.

Chcesz zamówić wywóz mebli? Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz na stronie https://raflen.com.pl/kontakt/ lub zadzwoń do nas, aby ustalić szczegóły pod nr 502-281-186. Zapraszamy!

.

Sprzątanie metodą KonMari – posprzątaj dom i uporządkuj swoje życie!
Sterta niepoukładanych ubrań w garderobie, niepotrzebna makulatura zalegająca w szafce, meble, które ograniczają naszą przestrzeń… Brzmi znajomo? To znak, że raz na zawsze należy się pozbyć niepotrzebnych przedmiotów.
Zobacz więcej
Ile rzeczy potrzebujesz do szczęścia?
Czasami wystarczy wyjść na spacer, żeby zobaczyć wypełnione po brzegi śmietniki. Wyrzucamy stare płaszcze i buty, płyty DVD z koncertem ulubionego zespołu, książki, a nawet meble, pościel i sprzęty AGD. To dobrze, że pozbywamy się tego, co nam nie służy. To stwierdzenie prowadzi
Zobacz więcej
Dlaczego warto zrobić porządki jesienią?
Pozbądź się przydasiów jesienią W tym roku jesień zaskoczyła nas znienacka – jednego dnia było prawie 30 stopni, kolejnego już tylko 13. I choć wiele osób zdążyło już ogłosić, że właśnie nadszedł czas ciepłego koca, gorącej herbaty i wciągających seriali na Netflixie
Zobacz więcej