Demontaż i odbiór złomu

bezpłatny odbiór złomu warszawaWywóz złomu – Warszawa

Jeżeli posiadasz w swoim domu przedmioty metalowe, których już nie potrzebujesz, to nasza firma może za darmo je od Ciebie odebrać. Jesteśmy w stanie demontować całe konstrukcje stalowe w zamian za pozyskany w ten sposób złom. Do ich cięcia używamy specjalnego palnika, który doskonale radzi sobie z konstrukcjami stalowymi o dowolnej grubości. Dodatkowo odbierzemy od Ciebie zalegające akumulatory i kable.

Oferujemy:

  • darmowy wywóz złomu (Warszawa i okolice)
  • cięcie złomu palnikiem
  • demontaż konstrukcji stalowych
  • odbiór kabli i akumulatorów
  • ekologiczną utylizację złomu

Darmowy wywóz złomu – ekologiczne rozwiązanie

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim wywozem złomu na terenie Warszawy. Wywozimy złom za darmo, tniemy go palnikiem, demontujemy konstrukcje stalowe oraz akceptujemy wszystkie akumulatory i kable. Zapewniamy ekologiczną utylizację wszystkich wymienionych elementów. Odebrany złom zostanie ponownie użyty, dzięki czemu w żaden sposób nie zanieczyści środowiska. Z nami odzyskasz nieco wolnej przestrzeni w swoim domu, jednocześnie dając drugie życie metalowym przedmiotom.

Zwolnij miejsce w swoim domu!

Wywóz złomu w Warszawie i okolicach, który oferujemy, to Twoja szansa na to, aby w końcu oczyścić przestrzeń wokół siebie. Jeżeli nie masz czasu, ochoty ani możliwości, aby samodzielnie pozbyć się złomu, to z chęcią Cię w tym wyręczymy, a w dodatku całkowicie za darmo! W branży działamy od wielu lat i właśnie dzięki temu możemy proponować usługi na tak preferencyjnych warunkach.

wywóz złomu warszawa

Bezpłatny wywóz złomu Warszawa

Demontaż konstrukcji stalowych

Zadzwoń do nas

 

Skontaktuj się z nami!

 

Wszystkie usługi wyceniamy indywidualnie - prosimy o kontakt