Współpraca z firmami

Współpraca z firmami

 

W Raflen zajmujemy się kompleksowym opróżnianiem lokali i wywozem złomu oraz gabarytów. Działamy w trosce o środowisko naturalne, aby zapewnić naszym klientom możliwość prawidłowej utylizacji i pozbywania się śmieci, materiałów przeznaczonych do recyklingu oraz wielu innych zbędnych, zepsutych czy zalegających przedmiotów. Zajmujemy się również wywozem makulatury. Znając specyfikę działalności różnego rodzaju firm, przedsiębiorstw czy biur wiemy, że w tego typu miejscach generowane są duże ilości dokumentacji, piętrzą się nieaktualne już dokumenty, gazety kartony. I zazwyczaj nie ma czasu bądź osób, które mogłyby się ich systematycznie pozbywać. W Raflen rozwiązujemy ten problem, oferując profesjonalną usługę odbioru makulatury od firm. Koniec ze stosami nikomu niepotrzebnych, a wręcz odstraszających papierów, druków i dokumentów, a nawet książek czy notatek.

 

Usługa odbioru makulatury od firm

Raflen oprócz szeregu usług związanych z profesjonalnym, całkowitym opróżnianiem mieszkań czy biur lub wywozem i pozbywaniem się w bezpieczny oraz skuteczny sposób niechcianych przedmiotów, może pochwalić się wieloletnią praktyką, a także szerokim obszarem działania. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom i w stu procentach sprawdzonym procedurom, bez problemu radzimy sobie nawet z największymi wyzwaniami. Odbiór odpadów, gabarytów i makulatury firmy przez Raflen pozwoli cieszyć się nowo zdobytą przestrzenią, brakiem zalegających śmieci czy innych zbędnych przedmiotów oraz nowymi możliwościami organizacji pracy. Działamy szybko, ale skutecznie i dokładnie. Wszystkie odpady, które zabierzemy z Państwa firmy, trafią do przeznaczonego im miejsca, zgodnie z obowiązującymi zasadami, przepisami i regulacjami.

 

Współpraca pełna korzyści!

Aby w pełni wykorzystywać potencjał oferowanych usług, proponujemy zainteresowanym naszymi działaniami firmom, współpracę. Wystawiamy faktury, słuchamy i liczymy się z naszym klientami, dlatego zachęcamy zainteresowane firmy oraz instytucje do nawiązania kontaktu w kwestii odbioru makulatury. Niepotrzebne, przytłaczające dokumenty i papiery zajmują ogromną ilość powierzchni, tak niezbędnej w prawidłowym funkcjonowaniu firmy. Każdy dzień życia biurowego generuje przyrost nowej makulatury, zwykle przekładanej z jednego miejsca w drugie i ciągle przeszkadzającej w pracy. Opasłe skoroszyty i wypełnione po brzegi teczki nie należą do najlżejszych. Zbędna dokumentacja firmy wymaga miejsca wywozu i recyklingu. Tym wszystkim zajmie się Raflen – oferujemy profesjonalny odbiór makulatury od firmy. Dzięki temu nasi klienci nie muszą samodzielnie wywozić niepotrzebnych już papierów. Co więcej, mając na uwadze potrzeby firmowe, oferujemy również wywóz zalegających gabarytów i odpadów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania korzystnej współpracy.

 

Zadzwoń do nas

 

Skontaktuj się z nami!

 

Wszystkie usługi wyceniamy indywidualnie - prosimy o kontakt