Poradnik

Jak bezpłatnie oddać złom w Warszawie?

bezpłatny odbiór złomu

Jak wyrzucić złom?

Masz w domu metalowe części, ale nie wiesz, co z nimi zrobić? Czekasz na właściwy moment, aby zdemontować stalowe elementy większych konstrukcji? Nie masz kogo poprosić o pomoc, a czas mija i czujesz, że wokół Ciebie rośnie góra śmieci, nad którą nie masz kontroli?

Świetnie się składa, że jesteś na naszej stronie! Wiemy, co możesz zrobić, aby raz na zawsze pozbyć się z domu wszystkiego, czego nie potrzebujesz i czego nie chcesz w nim mieć.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my określimy, kiedy możemy umówić się na bezpłatny odbiór złomu, cięcie złomu palnikiem, darmowy wywóz kabli i akumulatorów lub demontaż konstrukcji stalowych. Nie musisz martwić się o koszty – zdemontujemy wskazane przez Ciebie konstrukcje w zamian za pozyskane części. Dzięki takiej wymianie będziesz mieć pewność, że zajmiemy się nie tylko demontażem, lecz także wywozem i utylizacją.

Umów się na bezpłatny odbiór złomu w Twoim domu

Darmowy odbiór złomu to najkorzystniejsza propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby uporządkować domowe zakamarki, pozbywając się części, których najprawdopodobniej nigdy nie użyją.

Dbając o przestrzeń wokół siebie i zamawiając darmowy odbiór złomu, nie tylko odzyskujesz wolną przestrzeń, lecz także dbasz o środowisko naturalne. Jak to możliwe? Każdy złom, który pozyskujemy, przekazujemy do utylizacji zgodnej z europejskimi standardami ekologicznymi.

Dzięki temu, że możemy uporządkować teren wokół Twojego domu, wspólnie z Tobą dbamy o to, aby nie marnować zasobów naturalnych, przekazując do recyklingu części, które będą mogły zostać wykorzystane ponownie.

darmowy odbiór złomu

bezpłatny odbiór kabli i akumulatorów

rozliczenie w zamian za uzyskany złom

Sprzątanie metodą KonMari – posprzątaj dom i uporządkuj swoje życie!
Sterta niepoukładanych ubrań w garderobie, niepotrzebna makulatura zalegająca w szafce, meble, które ograniczają naszą przestrzeń… Brzmi znajomo? To znak, że raz na zawsze należy się pozbyć niepotrzebnych przedmiotów.
Zobacz więcej
Ile rzeczy potrzebujesz do szczęścia?
Czasami wystarczy wyjść na spacer, żeby zobaczyć wypełnione po brzegi śmietniki. Wyrzucamy stare płaszcze i buty, płyty DVD z koncertem ulubionego zespołu, książki, a nawet meble, pościel i sprzęty AGD. To dobrze, że pozbywamy się tego, co nam nie służy. To stwierdzenie prowadzi
Zobacz więcej
Dlaczego warto zrobić porządki jesienią?
Pozbądź się przydasiów jesienią W tym roku jesień zaskoczyła nas znienacka – jednego dnia było prawie 30 stopni, kolejnego już tylko 13. I choć wiele osób zdążyło już ogłosić, że właśnie nadszedł czas ciepłego koca, gorącej herbaty i wciągających seriali na Netflixie
Zobacz więcej