Poradnik

Zastanawiasz się ile kosztuje wywóz starych mebli? Sprawdź!

Prędzej czy później każdy staje przed podjęciem decyzji, co zrobić ze starymi i niepotrzebnymi meblami. Najczęściej dochodzi do tego wówczas, kiedy wymieniamy je na nowe, przeprowadzamy gruntowny remont w domu lub postanawiamy w końcu uporządkować zagracony strych bądź piwnicę. Duża liczba mebli o sporych gabarytach może stanowić wyzwanie, dlatego warto w takim przypadku skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która pomoże nam w likwidacji wszystkich niepotrzebnych rzeczy. Dzięki temu zyskujemy pewność szybkiej i sprawnie przeprowadzonej usługi. Czy wywóz starych mebli będzie nas dużo kosztował?

 

ZAPYTAJ O WYCENĘ

 

 

 

 

Kiedy stare meble stają się niepotrzebne

Przy okazji gruntownego remontu mieszkania, często pojawia się również chęć całkowitej zmiany aranżacji wnętrza. Wiąże się to przede wszystkim z wymianą umeblowania. Wówczas dotychczasowe szafy, komody, fotele i inne elementy stają się niepotrzebne. Mieszkańcy bloków nie posiadają odpowiedniej przestrzeni do przechowywania tego typu przedmiotów. W tej sytuacji mogą wynieść stare meble na osiedlowy śmietnik. Zwykle jednak wiaty śmietnikowe są mocno zagracone. Ponadto wiąże się to często z koniecznością znoszenia ciężkich gabarytów po schodach, nawet przez kilka pięter. Czy istnieje zatem szybszy i wygodniejszy sposób na pozbycie się zbędnych gabarytów? Oczywiście, że tak. Zdecydowanie prościej skorzystać z pomocy specjalistycznej firmy, które wszystkie obowiązki, związane z usunięciem tych przedmiotów weźmie na siebie.

 

Do wywozu mebli przyda się pomoc specjalistów

Profesjonalnym wywozem mebli zajmuje się firma Raflen. Skorzystanie z usług firmy wywożącej meble to najłatwiejszy sposób na pozbycie się niechcianych gratów. Przejmie ona wszystkie odpady i samodzielnie je przeniesie. Nie ma w tym przypadku znaczenia, na którym piętrze znajduje się mieszkanie. Dodatkowo meble zostaną przetransportowane oraz we właściwy sposób zutylizowane, z należytą dbałością o środowisko. Nasza rola ogranicza się wyłącznie do wykonania telefonu i ustalenie odpowiadającego nam terminu. Ile kosztuje wywóz starych mebli? Usługa wyceniana jest w sposób indywidualny i zależy od objętości rzeczy do likwidacji. Z usług firmy można bowiem skorzystać zarówno w celu usunięcia niechcianej szafy lub komody, jak i do całkowitego wyczyszczenia mieszkania ze wszystkich znajdujących się w jego wnętrzu rzeczy.

 

Ile to będzie kosztować?

Wywóz mebli i cena za usługę, uzależniona jest indywidualnie od konkretnego zlecenia. Z całą pewnością jednak nakład pracy, który musiałby zostać poniesiony w celu samodzielnego transportu niechcianych mebli, a także przeprowadzenia ich utylizacji byłby znacznie wyższy. Skorzystanie z oferty firmy Raflen daje pewność najwyższej jakości realizacji usługi, bowiem personel ma duże doświadczenie w realizacji najróżniejszego typu zleceń. Zamówić można zarówno usługę opróżniania mieszkań, piwnic, strychów, wywozu mebli jak i innych niepotrzebnych przedmiotów. Cennik wywozu starych mebli można sprawdzić za pośrednictwem naszego serwisu internetowego. Nasze ceny utylizacji mebli są bardzo atrakcyjne, a realizacja usługi przez fachową ekipę, pozwala na zaoszczędzenie wielu trudności. Wszystko to sprawia, że jest to inwestycja, która z pewnością się zwróci!

SPRAWDŹ NASZ CENNIK

Robimy jesienne porządki w domu – porządkowanie starych gratów
Wiele osób gromadzi w swoich domach i mieszkaniach najróżniejszego rodzaju przedmioty. Zwykle najwięcej starych mebli oraz niepotrzebnych już drobiazgów zbiera się w piwnicach lub na strychu. Podstawowym błędem jest jednak traktowanie tych miejsc jako składu niepotrzebnych rzeczy. Po pewnym czasie dochodzi do
Zobacz więcej
Sprzątanie metodą KonMari – posprzątaj dom i uporządkuj swoje życie!
Marie Kondo wszechobecnie uznawana jest za guru porządkowania. Książka „Magia sprzątania” japońskiej autorki zdobyła ogromne uznanie w 30 krajach świata, w których została wydana. Co tak wyjątkowego się w niej zatem znajduje?
Zobacz więcej
Ile rzeczy potrzebujesz do szczęścia?
Czasami wystarczy wyjść na spacer, żeby zobaczyć wypełnione po brzegi śmietniki. Wyrzucamy stare płaszcze i buty, płyty DVD z koncertem ulubionego zespołu, książki, a nawet meble, pościel i sprzęty AGD. To dobrze, że pozbywamy się tego, co nam nie służy. To stwierdzenie prowadzi
Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami!

Wszystkie usługi wyceniamy indywidualnie - prosimy o kontakt