Poradnik

Zastanawiasz się ile kosztuje wywóz starych mebli? Sprawdź!

Prędzej czy później każdy staje przed podjęciem decyzji, co zrobić ze starymi i niepotrzebnymi meblami. Najczęściej dochodzi do tego wówczas, kiedy wymieniamy je na nowe, przeprowadzamy gruntowny remont w domu lub postanawiamy w końcu uporządkować zagracony strych bądź piwnicę. Duża liczba mebli o sporych gabarytach może stanowić wyzwanie, dlatego warto w takim przypadku skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która pomoże nam w likwidacji wszystkich niepotrzebnych rzeczy. Dzięki temu zyskujemy pewność szybkiej i sprawnie przeprowadzonej usługi. Czy wywóz starych mebli będzie nas dużo kosztował?

 

ZAPYTAJ O WYCENĘ

 

 

 

 

Kiedy stare meble stają się niepotrzebne

Przy okazji gruntownego remontu mieszkania, często pojawia się również chęć całkowitej zmiany aranżacji wnętrza. Wiąże się to przede wszystkim z wymianą umeblowania. Wówczas dotychczasowe szafy, komody, fotele i inne elementy stają się niepotrzebne. Mieszkańcy bloków nie posiadają odpowiedniej przestrzeni do przechowywania tego typu przedmiotów. W tej sytuacji mogą wynieść stare meble na osiedlowy śmietnik. Zwykle jednak wiaty śmietnikowe są mocno zagracone. Ponadto wiąże się to często z koniecznością znoszenia ciężkich gabarytów po schodach, nawet przez kilka pięter. Czy istnieje zatem szybszy i wygodniejszy sposób na pozbycie się zbędnych gabarytów? Oczywiście, że tak. Zdecydowanie prościej skorzystać z pomocy specjalistycznej firmy, które wszystkie obowiązki, związane z usunięciem tych przedmiotów weźmie na siebie.

 

Do wywozu mebli przyda się pomoc specjalistów

Profesjonalnym wywozem mebli zajmuje się firma Raflen. Skorzystanie z usług firmy wywożącej meble to najłatwiejszy sposób na pozbycie się niechcianych gratów. Przejmie ona wszystkie odpady i samodzielnie je przeniesie. Nie ma w tym przypadku znaczenia, na którym piętrze znajduje się mieszkanie. Dodatkowo meble zostaną przetransportowane oraz we właściwy sposób zutylizowane, z należytą dbałością o środowisko. Nasza rola ogranicza się wyłącznie do wykonania telefonu i ustalenie odpowiadającego nam terminu. Ile kosztuje wywóz starych mebli? Usługa wyceniana jest w sposób indywidualny i zależy od objętości rzeczy do likwidacji. Z usług firmy można bowiem skorzystać zarówno w celu usunięcia niechcianej szafy lub komody, jak i do całkowitego wyczyszczenia mieszkania ze wszystkich znajdujących się w jego wnętrzu rzeczy.

 

Ile to będzie kosztować?

Wywóz mebli i cena za usługę, uzależniona jest indywidualnie od konkretnego zlecenia. Z całą pewnością jednak nakład pracy, który musiałby zostać poniesiony w celu samodzielnego transportu niechcianych mebli, a także przeprowadzenia ich utylizacji byłby znacznie wyższy. Skorzystanie z oferty firmy Raflen daje pewność najwyższej jakości realizacji usługi, bowiem personel ma duże doświadczenie w realizacji najróżniejszego typu zleceń. Zamówić można zarówno usługę opróżniania mieszkań, piwnic, strychów, wywozu mebli jak i innych niepotrzebnych przedmiotów. Cennik wywozu starych mebli można sprawdzić za pośrednictwem naszego serwisu internetowego. Nasze ceny utylizacji mebli są bardzo atrakcyjne, a realizacja usługi przez fachową ekipę, pozwala na zaoszczędzenie wielu trudności. Wszystko to sprawia, że jest to inwestycja, która z pewnością się zwróci!

SPRAWDŹ NASZ CENNIK

Robimy jesienne porządki w domu – porządkowanie starych gratów
Wiele osób gromadzi w swoich domach i mieszkaniach najróżniejszego rodzaju przedmioty. Zwykle najwięcej starych mebli oraz niepotrzebnych już drobiazgów zbiera się w piwnicach lub na strychu. Podstawowym błędem jest jednak traktowanie tych miejsc jako składu niepotrzebnych rzeczy. Po pewnym czasie dochodzi do
Zobacz więcej
Sprzątanie metodą KonMari – posprzątaj dom i uporządkuj swoje życie!
Sterta niepoukładanych ubrań w garderobie, niepotrzebna makulatura zalegająca w szafce, meble, które ograniczają naszą przestrzeń… Brzmi znajomo? To znak, że raz na zawsze należy się pozbyć niepotrzebnych przedmiotów.
Zobacz więcej
Ile rzeczy potrzebujesz do szczęścia?
Czasami wystarczy wyjść na spacer, żeby zobaczyć wypełnione po brzegi śmietniki. Wyrzucamy stare płaszcze i buty, płyty DVD z koncertem ulubionego zespołu, książki, a nawet meble, pościel i sprzęty AGD. To dobrze, że pozbywamy się tego, co nam nie służy. To stwierdzenie prowadzi
Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami!

Wszystkie usługi wyceniamy indywidualnie - prosimy o kontakt