Poradnik

Opróżnianie strychów – nie takie straszne, jak je malują

wiosenne porządki warszawa

Najwięcej przedmiotów, o których myślimy, że jeszcze kiedyś się przydadzą, ląduje w piwnicy lub na strychu. Czasami rzeczywiście jest tak, że potrzebujemy czegoś, co wcześniej schowaliśmy. Po wejściu na strych okazuje się jednak, że w gąszczu nagromadzonych rzeczy odnalezienie tej jednej, której akurat szukamy, staje się niemożliwe.

Strych stał się rupieciarnią – co robić?

Opróżnianie strychu – łatwo się mówi, dużo trudniej zrobić. Zwłaszcza wtedy, kiedy przez wiele miesięcy zajmowaliśmy się aktywnym gromadzeniem, a uporządkowanie przestrzeni, w której przechowujemy wszystkie rzeczy, było na końcu naszych zainteresowań. Zamiast powtarzać, że doprowadzenie strychu do ładu zajmie wiele tygodni, można umówić się z fachowcami, którzy z opróżnianiem strychów radzą sobie… w jeden dzień.

Pierwsze kroki do porządku na strychu

Być może w piwnicy lub na strychu znajdują się rzeczy, o których nawet nie pamiętamy. Zanim zdecydujemy się na to, by wyrzucić wszystko, co zgromadziliśmy, sprawdźmy, czy w stosie rupieci przypadkiem nie schowaliśmy czegoś, co naprawdę jeszcze może się przydać. Jeśli jednak jesteśmy pewni, że nawet nie chcemy widzieć, ile rzeczy kurzyło się przez miesiące lub lata, możemy dać wolną rękę fachowcom, którzy opróżnią strych. Do nas będzie należało cieszenie się odzyskaną wolną przestrzenią.

Jak wygląda opróżnianie strychów przez firmę zewnętrzną?

Z pozoru wydaje się, że przedsięwzięcie jest czasochłonne i skomplikowane. Nic bardziej mylnego. Pierwszy krok to kontakt z nami – mailowy lub telefoniczny. Kiedy uzgodnimy szczegóły – wielkość powierzchni do opróżnienia, ewentualną utylizację, miejsce i termin porządków – przyjeżdżamy i zabieramy się do pracy.

Nie ma na co czekać. Idealny czas na porządki jest zawsze, choć my uważamy, że to właśnie wiosna najbardziej sprzyja porządkom!

 

Opróżnianie strychów Warszawa

opróżnianie strychów i piwnic warszawa

Czyszczenie strychów Warszawa

Jaki jest czas rozkładu śmieci?
Spis treści: Które śmieci rozkładają się najdłużej? Aluminium Tworzywa sztuczne Rozkład odpadów pochodzenia naturalnego Czynniki wpływające na tempo rozkładu odpadów Ludzkość produkuje odpady w bardzo szybkim tempie. Wynika to głównie z postępującego rozwoju technologicznego. Wiele śmieci można ponownie wykorzystać, a inne trzeba
Zobacz więcej
Jakie kolory do segregacji śmieci?
Spis treści: Kolory pojemników do segregacji śmieci Papier Tworzywa sztuczne i metalowe Szkło Bio Odpady zmieszane Oznaczenia śmietników Właściwa i precyzyjna segregacja śmieci jest pierwszym krokiem do wprowadzenia w nawyk ekologicznego stylu życia. Stosowanie się do wyznaczonych zasad jest obowiązkiem, który dotyczy
Zobacz więcej
Co zrobić ze starą kanapą lub łóżkiem?
Spis treści: Profesjonalny wywóz mebli Recykling mebli Dlaczego warto zdecydować się na recykling mebli? Wprowadzenie się do nowego mieszkania z rynku wtórnego może wiązać się z koniecznością wysprzątania go. Rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu w wielu przypadkach wymaga pozbycia się starych, zniszczonych
Zobacz więcej
Zadzwoń do nas

 

Skontaktuj się z nami!

 

Wszystkie usługi wyceniamy indywidualnie - prosimy o kontakt