Poradnik

Opróżnianie pustostanów w Warszawie i okolicach

czyszczenie pustostanów

Kupujesz dom lub mieszkanie na aukcji komorniczej? Wcześniej niż myślisz, staniesz przed koniecznością uprzątnięcia wnętrz po poprzednich właścicielach. Jeśli chcesz zrobić to sprawnie i bez konieczności osobistego zaangażowania się w prace porządkowe – wynajmij specjalistów, którzy zrobią to za Ciebie.

Z opowieści naszych klientów wiemy, że trudno znaleźć najlepszy czas na gruntowne porządki. Odwlekanie decyzji w czasie sprawia, że opróżnianie pustostanów wydaje się czymś nie do zrobienia. Mamy sposób, żeby temu zaradzić! Wystarczy jeden telefon lub wypełnienie formularza na stronie https://raflen.com.pl/kontakt/, a my zajmiemy się tym, na co nie masz czasu i ochoty.

CZYSZCZENIE PUSTOSTANÓW

Opróżnianie pustostanów w Warszawie i okolicy to jedna z najczęstszych usług, której oczekują nasi klienci. Wcale nas to nie dziwi. Niewiele osób chce się samodzielnie zajmować opróżnianiem pustostanów czy mieszkań po wcześniejszych lokatorach. Jest to kłopotliwe przede wszystkim ze względu na czas, który trzeba poświęcić, oraz blokadę psychiczną i emocjonalną, która wynika z niechęci przed dotykaniem cudzych rzeczy. Właśnie z tych dwóch powodów zgrana ekipa, która odpowiada za likwidację pustostanów po poprzednich właścicielach, jest na wagę złota.

LIKWIDACJA PUSTOSTANÓW – KIEDY NAJLEPIEJ

Opróżnianie pustostanów z zalegających mebli, gruzu czy innych odpadów najlepiej przeprowadzić jak najszybciej, niezależnie od pory roku. Chociaż mamy świadomość, że najpopularniejszymi porami na porządki są wiosna i jesień, doradzamy, aby nie czekać na bardziej sprzyjający pogodowo czas, tylko wykorzystać pierwszy możliwy termin. Dlaczego? Powody są dwa. Pierwszy to kwestia większej dostępności wolnych terminów. Łatwiej dostosować datę opróżnienia pustostanu, kiedy mamy ich kilka do wyboru. Drugi powód jest równie prozaiczny – odkładanie porządków na później sprawia, że cały czas mamy w głowie „niezałatwioną sprawę”, którą trzeba się zająć. Najlepiej więc załatwić ją od razu i mieć zadanie… z głowy!

Sprzątanie metodą KonMari – posprzątaj dom i uporządkuj swoje życie!
Sterta niepoukładanych ubrań w garderobie, niepotrzebna makulatura zalegająca w szafce, meble, które ograniczają naszą przestrzeń… Brzmi znajomo? To znak, że raz na zawsze należy się pozbyć niepotrzebnych przedmiotów.
Zobacz więcej
Ile rzeczy potrzebujesz do szczęścia?
Czasami wystarczy wyjść na spacer, żeby zobaczyć wypełnione po brzegi śmietniki. Wyrzucamy stare płaszcze i buty, płyty DVD z koncertem ulubionego zespołu, książki, a nawet meble, pościel i sprzęty AGD. To dobrze, że pozbywamy się tego, co nam nie służy. To stwierdzenie prowadzi
Zobacz więcej
Dlaczego warto zrobić porządki jesienią?
Pozbądź się przydasiów jesienią W tym roku jesień zaskoczyła nas znienacka – jednego dnia było prawie 30 stopni, kolejnego już tylko 13. I choć wiele osób zdążyło już ogłosić, że właśnie nadszedł czas ciepłego koca, gorącej herbaty i wciągających seriali na Netflixie
Zobacz więcej